Infektuar: 17560|Shëruar: 14923|Vdekur: 662

Kylie Jenner rikthehet me reperin Travis Scott

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë bërë sërish bashkë.

Kylie Jenner është rikthyer sërish me reperin Travis Scott.

Kështu të paktën na la të kuptohet vetë ai nëpërmjet publikimit të disa fotografive në llogarinë e saj në Instagram.

Para pak kohësh dyshja i dha fund marrëdhënies edhe pse takoheshin shpesh së bashku për shkak të vajzës së tyre, Stormi.

Pas ndarjes,Kylie u përfol për romanca të reja dashurie,por sic duket, Jenner ka vendosur t’i jap një shans të dytë marrëdhënies së saj me reperin.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001