Infektuar: 108371|Shëruar: 106001|Vdekur: 2257

Kris Jenner akuzohet se ka inkurajuar Kim Kardashian të nis lidhje me Alex Rodriguez

Sipas një raporti të ri, Kris Jenner, 65 vjeç, beson se Kim, 40 vjeç dhe ish-ylli i MLB Alex Rodriguez, 45 vjeç, mund të jenë ‘çifti i ri i artë i Amerikës’ pas dhimbjeve të tyre të fundit, por burimet e kanë mohuar atë.

Kris Jenner është raportuar të ketë qenë “inkurajuar” vajzën e saj të sapo-beqare Kim Kardashian për të dalë me ish-yllin e MLB Alex Rodriguez, shkruan Mirror.

Ylli i KUWTK Kim konfirmoi ndarjen e saj nga burri Kanye West, 44, në shkurt ndërsa 45-vjeçari Alex u nda nga e fejuara Jennifer Lopez, 51, në prill.

Sipas një raporti të ri, Kim, 40 vjeç, ka qenë “në kontakt” me ish-yllin e sportit në muajt e fundit dhe “po mendon seriozisht” të takohet me të pasi dëshiron të “takojë dikë që mund ta përputhë atë në financa dhe status”.

Dhe u tha që mamaja e Kim, Kris, 65, beson se Kim dhe Alex mund të jenë “çifti i ri i artë i Amerikës”. Një burim i tha revistës Heat, “Kim nuk është tipi i zakonshëm i Alex, por Alex do të donte të gjente një partner të famshëm për të rivalja Jennifer dhe Ben”.

“Ndihmon që Kim është gjithashtu më e re se Jen, dhe ai është vërtet i impresionuar me gjithë avokatinë e saj ligjore, ai mendon se ajo është paketa e përgjithshme”.

“Ata kanë komunikuar shumë. Janë akoma ditë shumë të hershme, por ashtu, të dy duken perfekt për njëri-tjetrin dhe Kris me të vërtetë po e inkurajon Kim t’i japë Alex një shans. Ajo mendon se ata mund të bëhen çifti i ri i artë i Amerikës”.

Sidoqoftë, burime pranë familjes së famshme i thonë Mirror se raportet thjesht nuk janë të vërteta dhe se Kardashians janë në të vërtetë miq të mirë me J-Lo.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001