Infektuar: 16932|Shëruar: 14625|Vdekur: 657

Kim Kardashian është zyrtarisht një flokëkuqe

Kim Kardashian debutoi me një ndryshim të madh flokësh të hënën, ajo postoi në Instagram dukjen e re me flokët me ngjyrë të kuqe të zjarrtë, për ndjekësit e saj.

Parukierja e Kardashian, Chris Appleton, konfirmoi se pamja e re ishte me të vërtetë një lyerje flokësh dhe jo paruke.

Ylli i famshëm televiziv është duke u bashkuar me një mori të famshëm që po pësojnë ndryshime drastike të flokëve për verën e vitit 2020.


“Njerëz unë i leva flokët e mi të kuq”, ka theksuar Kardashian, ndërsa tregoi pamjen e saj të re, duke shtuar: “A ju pëlqejnë?”.

Motra e Kim, Khloe Kardashian, gjithashtu debutoi me një pamje të re të flokëve këtë javë, duke treguar flokët brune për festën e ditëlindjes gjatë fundjavës.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001