Infektuar: 53939|Shëruar: 48066|Vdekur: 1392

Kida shfaqet plot stil dhe me buzë të kuqe

Kida ka publikuar një Instastory ku shihet me stil.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, e cila është mjaft aktive në rrjete sociale, ka sjell imazhe ku shihet mjaft atraktive.

Ajo erdhi duke marrë gjithmonë vëmendjen e fansave, ku u pa me xhinse dhe një bluzë ngjyrë të bardhë.

Kësaj radhe ajo erdhi me me grim të lehtë në pjesën e syve ndërsa vëmendjen e morri ngjyra e buzëve të cilat kishte vendosur t`i bënte të kuqe.

Ndërsa Kida po vazhdon të shijoj suksesin e këngës së fundit “Edhe Sa”.

LITERAL.MEDIA

Lexo po ashtu

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001