Infektuar: 98435|Shëruar: 84505|Vdekur: 1223

Kështu u prit në shtëpi Elita bashkë me vajzën e sapolindur

Elita me Botën e vogël ka arritur në shtëpi.

Dy ditë më parë, moderatorja Elita Rudi solli në jetë fëmijën e saj të dytë, që është vajzë.

Ajo dhe Gjiko vendosën që vogëlushen ta pagëzonin Bota, ndërsa kanë ndarë edhe imazhet e para të saj.

Sot (e premte), Elita është kthyer në shtëpi bashkë me vajzën dhe iu bë pritje e bukur me dekore në gjithë shtëpinë.

Tullumbacet, torta, dhurata e dekore të tjera gjendeshin në çdo pjesë të shtëpisë së çiftit Elita dhe Gjiko.

“Bota ime!”, ka shkruar moderatorja sipër fotografive që ndau pas arritjes në shtëpi bashkë me foshnjën.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001