Infektuar: 4928|Shëruar: 2267|Vdekur: 102

Kështu po i kalon Adelina Tahiri ditët e nxehta të verës

Adelina Tahiri ka ruajtur format trupore edhe pas lindjes.

Adelina Tahiri ka qenë dhe mbetet një ndër emrat më të komentuar të estradës..

Jeta e saj private është në qendër të vëmendjes që kur u bë publike lidhja me biznesmenin, tashmë bashkëshortin e saj.

Këngëtarja vëmendje po rrëmben edhe me pozat provokuese ku tregon trupin dhe ‘mahnit’ me të edhe pas lindjes.

Në fotot e fundit të postuara në Instagram, Adelina duket joshës teksa po i shijon ditët e nxehta të verës.

Adelina Tahiri e ka fotografuar trupin nga afër dhe duket tejet seksi

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001