Infektuar: 53939|Shëruar: 48066|Vdekur: 1392

Katër të mitur vjedhin në një market në Fushë Kosovë, i drejtojnë armën lodër sigurimit

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 12:30 në një market në Fushë Kosovë, katër të dyshuar meshkuj kosovar (të mitur), pasi kanë marrë disa gjëra ushqimore me vlerë rreth 25 euro, njeri prej tyre ka drejtuar armën (pistoletë lodër) punëtorit të sigurimit, e me pas janë larguar në drejtim të panjohur.

Njësia policore ka arrit ti gjejë dhe ti shoqëroj në stacionin policor të dyshuarit.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /

LITERAL.MEDIA

Lexo po ashtu

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001