Infektuar: 98435|Shëruar: 84505|Vdekur: 1223

“Kampion”, thotë 2Ton në këngën e re

2Ton sapo ka sjellë këngën e tij të re.

2Ton pa mëdyshje mund të quhet njëri ndër artistët më aktiv me këngë të reja këtë periudhë, shkruan lajmi.net.

Ashtu siç e kishte paralajmëruar, ai publikoi projektin e ri muzikor me titull “Kampion”, të cilit ia shoqëroi edhe videoklipin.

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge u kujdes vet 2Ton, ndërsa kënga edhe këtë herë ka për temë dashurinë.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga 2Ton me titull “Kampion”.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001