Infektuar: 15379|Shëruar: 13088|Vdekur: 620

Jo vetëm një këngë, Gold AG ka një befasi për fansat

Gold AG ka paralajmëruar diçka të re për fansat e tij.

Reperi Gold AG këto ditë ka pushuar në bregdetin turk, bashkë me bashkëshorten e tij, Ermira Shkodra.

Artisti i shijoi në maksimum pushimet pranë bashkëshortes, ndërsa të shumta ishin fotografitë që i solli nga atje.

Menjëherë pasi është kthyer nga pushimet, reperi është drejtuar në studio muzikore, për të punuar për këngët e reja.

Ai njofton fansat se nuk po sjell vetëm një projekt, por më shumë dhe ato do të vijnë gjatë këtyre tre muajve.

“Keni çka me pritë në Shtator , Tetor e sidomos në Nëntor 🔥”, ka shkruar Goldi sipër fotografisë që e ndau me ndjekësit.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Gold AG është “Prishtina”, këngë të cilën e solli në bashkëpunim me Albina Kelmendin dhe numëron mbi pesë milionë klikime në kanalin YouTube.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001