Infektuar: 10590|Shëruar: 6138|Vdekur: 354

Jennifer Lopez pa komplekse, shfaqet vetëm ujë e sapun

Jennifer Lopez mahnit me bukurinë e saj.

Jemi mësuar të shohim këngëtaren nga Puerto Rico, duke publikuar imazhe ku vë në fokus asetet e saj trupore, por kësaj radhe ajo na ka befasuar,

Këngëtarja 51-vjeçare, ka ndarë një imazh ku shihet pa asnjë pik grim, dhe përkundër moshës që ka lëkura e saj është për tu admiruar.

“Mirëmëngjesi të gjithë, fytyra e mëngjesit”, ka shkruar Lopez në foton e ndarë.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001