Infektuar: 53939|Shëruar: 48066|Vdekur: 1392

Irkenc Hyka prezanton projektin e ri muzikor “M`ka marrë malli”

Irkenc Hyka vjen me këngën e re.

Këngëtari dhe tekstshkruesi i njohur Irkenc Hyka ka sjell projektin e tij më të ri muzikor.

“M`ka marre malli”, mban titullin kënga, e cila vjen me videoklip, xhiruar në kushte pandemie.

Tekstin e shkroi Muma dhe Irkenci ndërsa për mixmasterin u përkujdes StoriaMastering.

LITERAL.MEDIA

Lexo po ashtu

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001