Infektuar: 15333|Shëruar: 12987|Vdekur: 619

Hoti: Nuk do të tolerohen inspektorët që janë selektiv ndaj atyre që nuk respektojnë masat

Kryeministri i vendit Avdullah Hoti, në një postim të bërë pak minuta më parë ka thënë se ka pasur një konsultim me policinë, inspektoratin sanitar, Ministrinë e Shëndetësisë, institucionet tjera ndihmëse dhe nivelin komunal, nga të cilët është informuar për aktivitetet në teren në mbikëqyrje të zbatimit të masave.

Ai ka thënë se ka marrë informatë se në raste të caktuara insepktorët janë selektiv e për të cilët ka thënë se nuk do të tolerohen.

Postimi i plotë i tij:

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001