Infektuar: 15270|Shëruar: 12900|Vdekur: 619

Haxhiu: Keqpërdorimi i logos së IKSHPK-së për interesa të Mustafës e Hotit është i papranueshëm

Albulena Haxhiu nga Lëvizja Vetëvendosje ka thënë se keqpërdorimi i logos së IKSHPK-së për interesa të kryetarit të LDK-së, Isa Mustafës dhe Kryeministrit Avdullah Hoti, është i papranueshëm.

Sipas saj, kjo cenon rëndë besimin e madh që qytetarët kanë krijuar ndaj këtij institucioni sidomos gjatë kësaj periudhe të përballjes me pandeminë.

“Kjo nuk është dashur të lejohet assesi. Mustafa e Hoti mund ta vazhdojnë fjalorin e ulët nga llogaritë e tyre por jo nga IKSHPK”.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001