Infektuar: 56427|Shëruar: 49293|Vdekur: 1447

Hailey Bieber dhe Kendall Jenner kalojnë kohë së bashku në LA

Hailey Bieber u bashkua me miken e saj të vjetër Kendall Jenner në Los Anxhelos të hënën pas pushimeve të saj në Hawaii gjatë fundjavës.

Hailey dhe Kendall u panë së bashku të hënën rrugëve të Los Anxhelos me veshje të thjeshta sportive të cilat treguan linjat e bukura trupore.

23 dhe 24 vjeçarja, kishin vendosur maska mbrojtëse ndaj koronavirusit. Kendall kishte zgjedhur një veshje të zezë dhe vjollce kurse Hailey me ngjyrë gri.

Ndryshe, modelet e njohura janë duke reklamuar së fundi çantat e firmës “Versace”.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001