Infektuar: 108371|Shëruar: 106001|Vdekur: 2257

Gucati dhe Kosnett në takim virtual, flasin për veteranët e UÇK-së

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës Hysni Gucati, ka zhvilluar një takim virtual me ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë Phillip Kosnett.

Në takim ata kanë biseduar për situatën e tanishme në vend dhe për veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

“Falenderoj edhe një herë ambasadorin për sinqeritetin e tij dhe përkrahjen që SHBA-të kanë ndaj Kosovës”.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001