Infektuar: 19131|Shëruar: 15323|Vdekur: 679

Gold AG dhe Haxhi Krasniqi bëjnë homazhe te varri i Agim Ramadanit

Goldi e ka publikuar një imazh pranë Haxhi Krasniqit te varri i Agim Ramadanit.

Boksieri i njohur shqiptar, Haxhi Krasniqi së fundmi ka qenë me vizitë në Kosovë.

Gjatë qëndrimit të tij në Kosovë ai e ka vizituar edhe varrin e heroit Adim Ramadani.

Ishte reperi Gold AG ai i cili e ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet së bashku me Haxhi Krasniqin, pranë varrit të Agim Ramadanit.

“Zemër luani se lun qerpikun, o Haxhi Krasniqi bre se korit Junikun 🇦🇱”, ka shkruar Goldi pranë postimit të fotos.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001