Infektuar: 98435|Shëruar: 84505|Vdekur: 1223

Gjesti romantik i Mevlanit e bën Antonelën me lot

Antonela u përlot nga dhurata e Mevlanit.

Mevlani dhe Antonela javët e fundit janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin, shkruan lajmi.net.

Gjatë puntantës së sontme në “Përputhen” u transmetua takimi i radhës i tyre, por nuk munguan as befasitë në studio.

Mevlani i dhuroi një buqetë me trëndafila Antonelës, bashkë me një kartolinë, teksa fjalët që kishte shkruar në të e bënë me lot atë.

Antonela u ndje tejet e emocionuar pas kësaj befasie, ndërsa Mevlani i tha se e meriton atë dhuratë. /Lajmi.net/

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001