Infektuar: 68452|Shëruar: 59129|Vdekur: 1608

Gjakovari sulmon tre persona në një lokal, nxjerr edhe thikën

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi ka sulmuar fizikisht tre persona, teksa ata po qëndronin në një lokal.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Gjakovë, ka bërë të ditur Policia në raportin 24 orësh.

Gjithashtu, i dyshuari ka tentuar t’i godasë me thikë viktimat, por është ndaluar nga të pranishmit në lokal, ka bërë të ditur Policia.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht dy viktimat femër dhe mashkull kosovar deri sa ishin duke qëndruar në një lokal. Po ashtu i dyshuari ka tentuar t’i godas me thikë por është ndaluar nga të pranishmit në lokal”, njofton Policia.

Lidhur me këtë rast, me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001