Infektuar: 9492|Shëruar: 5336|Vdekur: 284

Galeria që ruan krijimtarinë e Hamdi Bardhit

'Express' sjell prapaskenat e krijimtarisë së Hamdi Bardhit dhe detaje nga galeria e hapur së fundi në qytetin e Prizrenit, e që ruan gjithë krijimtarinë e tij.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Teknologji
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001