Infektuar: 10590|Shëruar: 6138|Vdekur: 354

Fotografitë e para të Google Pixel 5 kanë mahnitur të gjithë

Nëse fotot janë reale, Google Pixel 5 vjen me një surprizë që do të nënkuptojë një hap prapa.

Ndërsa Google Pixel 4a po vazhdon të mos dalë në treg, janë shfaqur fotografitë e para që supozohet se tregojnë Google Pixel 5.

Në përgjithësi, Google Pixel 5 i supozuar po shfaqet pak a shumë si versionet e mëparshme dhe ndryshimet nuk janë të mëdha, veçanërisht me rregullimin e vendosjes së kamerës në anën e pasme. Detajet e tjera të kamerës nuk u bënë të njohura.

Data e lëshimit të këtij telefoni të mençur pritet të jetë fundi i vitit 2020.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001