Infektuar: 68452|Shëruar: 59129|Vdekur: 1608

Formacionet zyrtare: Lazio – Bayern Munich

Lazio do të mirëpres Bayern Munich sonte me fillim nga ora 21:00 në stadiumin Stadio Olimpico.

Duel shumë interesant pritet të jetë ky mes Bayernit dhe Lazios, ku të dyja skuadrat po luftojnë për fitore.

Formacioent zyrtare:

Lazio: Reina; Patric, Acerbi, Musacchio; Lazzari, Milinkovic-Savic, Leiva, Luis Alberto, Marusic; Correa, Immobile

Bayern Munich: Neuer;Süle, Boateng, Alaba, Davies; Kimmich, Goretzka; Sané, Musiala, Coman; Lewandowski

Vedat Muriçi do të fillojë ndeshjen nga banka rezervë.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001