Infektuar: 4928|Shëruar: 2267|Vdekur: 102

Formacionet zyrtare: Genoa – Juventus

Xhiroja e 29-të sjellë përballë Genoan dhe Juventusit, në një ndeshje shumë të rëndësishme për të dy skuadrat.

Vendasit vazhdojnë të jenë në një pozitë të palakmueshme në tabelë, duke rrezikuar rënien nga liga, në anën tjetër, Juventus po synon titullin e nëntë në Serie A.

Formacionet zyrtare:

Genoa:

Juventus:LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Teknologji
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001