Infektuar: 4928|Shëruar: 2267|Vdekur: 102

Formacionet zyrtare: Brighton – Man Utd

Manchester Unitedin e pret një udhëtim jo i lehtë te Brighton, në ndeshjen e javës së 32-të të Premierligës angleze.

Këto dy skuadra kanë synime të ndryshme këtë sezon, me Brighton që ende nuk ka siguruar mbijetesën, ndërsa Manchester United vazhdon të ëndërroj për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja mes Brighton dhe Manchester United fillon nga ora 21:15.

Formacionet zyrtare:

Brighton:

Manchester United:

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Teknologji
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001