Infektuar: 15142|Shëruar: 12674|Vdekur: 618

Fillimi i vitit të ri shkollor, Hoti në takim me ministrin e Arsimit

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, sot nga ora 11:30, do të ketë një takim virtual me kryetarët e komunave, ministrin e Arsimit dhe Shkencës, Ramë Likaj dhe ministrin e Shëndetësisë, Armend Zemaj, ku do të diskutohet për rishikimin e masave anti-COVID.

Po ashtu në takim do të diskutohet edhe për alternativat për fillimin e vitit të ri shkollor. MASHT-i ka treguar se ka tri alternativa. Gjithashtu do të diskutohen edhe probleme tjera komunale.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001