Infektuar: 105715|Shëruar: 96012|Vdekur: 2191

Engjëllusha Salihu bën një ndryshim në dukje

Engji duket shumë ndryshe me dukjen e re.

Engjëllusha Salihu është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell vazhdimisht imazhe të reja.

Së fundi, këngëtarja me anë të një postimi tregoi ndryshimin e ri në dukje, ku habiti të gjithë me stilin e ri.

Engji kishte ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe i kishte bërë ato me balluke, ndërsa kjo pamje po i shkonte shumë.

“Me ne fund nje ndryshim i flokeve”, ka shkruar këngëtarja, ndërsa pranoi komplimente të shumta nga ndjekësit.

Ndryshe, “A e din dashni” titullohet projekti i fundit muzikor nga Engji, i cili u publikua muajin e kaluar.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001