Infektuar: 10590|Shëruar: 6138|Vdekur: 354

Edona Llalloshi u përmbahet rregullave, fotografohet me maskë së bashku me djalin

Edona Llalloshi nuk ka ‘harruar’ ta vendos maskën gjatë një daljeje me djalin.

Me shtimin e rasteve me Covid-19, është rritur edhe kujdesi por jo nga të gjithë.

Derisa në vende të ndryshme sheh njerëz duke dalë pa u mbrojtur për ta ruajtur veten dhe të tjerët, Edona Llalloshi është një nga qytetaret e Prishtinës e cila u përmbahet rregullave.

Këngëtarja është fotografuar në qytet së bashku me djalin e saj ndërsa edhe ai shihet me maskë në fytyrë.

Foton e realizuar në mënyrë spontane e ka shpërdarë vetë Edona në Instagram.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001