Infektuar: 4100|Shëruar: 2063|Vdekur: 86

E keni parë nuse por ja si duket bashkëshortja e Goldit në një ditë të zakonshme

Arian Agushi dhe Ermira Shkodra e kanë kurorëzuar dashurinë me martesë.

Reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi- Gold AG dhe partnerja e tij Ermira Shkodra së fundmi e kanë kurorëzuar dashurinë me martesë.

Fillimisht vetëm duart e më pas fotosesionin nga dita më e rëndësishme për ta, dyshja i ndanë me publikun.

Mirëpo para se të bëhej gruaja e Goldit, Ermira nuk njihej nga të gjithë. Në vazhdim ua sjellim disa foto të saj nga ditët e zakonshme, pasi tashmë si nuse e kemi parë.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001