Infektuar: 98435|Shëruar: 84505|Vdekur: 1223

Dy vëllezër u hodhën në një moçal me aligatorë, shikoni se si ndiheshin

Këta vëllezër ishin duke pushuar në Florida.

Ata panë këtë pellg të mbushur me aligatorë dhe sfiduan veten për të notuar në të.

Ata vrapuan dhe u hodhën në ujë. Njëri prej aligatorëve u kthye dhe madje notoi drejt tyre ngadalë.

Ata menjëherë fillojnë të dalin nga uji, sapo aligatori fillon të shkojë drejtë tyre.

Kjo video u postua në kanalin e YouTubes ‘Junkin Media’.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001