Infektuar: 107557|Shëruar: 105652|Vdekur: 2245

Dua Lipa publikon fotografi nga fëmijëria

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa mundohet të jetë sa më aktive për ndjekësit e saj në rrjete sociale, të cilët presin me padurim foto e video nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Dua është bërë nostalgjike për veten në moshë të vogël, ndaj ka publikuar fotot më të lezetshme nga fëmijëria e saj.

Artistja ka shkëputur disa fotografi të realizuara shumë vite më parë, bashkë me shoqet e saj e motrën Rinën.

Dua kishte veshur një bluzë të kuqe dhe të verdhë, teksa pozoi pranë me vajzat e saj dhe njihet shumë lehtësisht edhe pse kanë kaluar shumë vite.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001