Infektuar: 73048|Shëruar: 61986|Vdekur: 1649

Driton Kuka shpallet trajneri i vitit 2020

Çmimin Trajneri i Vitit edhe për vitin 2020 e fitoi trajneri i xhudos, Driton Kuka.

KJo është hera e pestë që Kuka e fiton këtë çmim.

Me instruksionet dhe këshillat e tij, xhudistët kosovarë po korrin suksese të jashtëzakonshme, duke e ngritur lart e më lart flamurin e Kosovës.

Ky çmim po ndahet në ceremoninë e Laureatëve të vitit 2020 që e ka organizuar Komiteti Olimpik i Kosovës.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001