Infektuar: 18713|Shëruar: 15256|Vdekur: 675

Dritan Abazoviq, pjesë e një videoje ku fyhet rëndë Millo Gjukanoviq

Një videoxhirim i shkurtër, ku fyhet rëndë presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, po shpërndahet me të madhe nëpër rrjetet sociale, dhe në mediat malazeze dhe ballkanike.

Pjesë e videos në fjalë është edhe shqiptari nga Ulqini, Dritan Abazoviq, i cili i dha mbështetje partive pro-serbe në garën për pushtet.

Abazoviq është kryetari i grupimit URA, njëherësh udhëheqës i koalicionit “Zeza mbi të Bardhë”.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001