Infektuar: 4100|Shëruar: 2063|Vdekur: 86

Dr.Dre ndahet nga bashkëshortja pas 24 vitesh martesë

Dr. Dre dhe Nicole Young i kanë dhënë fund martesës.

Bashkëshortja e reperit amerikan, Dr. Dre, Nicole Young, i ka kërkuar divorc, shkruajnë mediat e huaja.

50-vjeçarja ka kërkuar të ndahet nga Dr. Dre, emri i vërtetë i të cilit është Andre Romelle Young, pas 24 vitesh martesë.

Dyshja u martuan më 25 maj 1996. Ajo ishte martuar më parë me lojtarin e NBA, Sedale Threatt.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001