Infektuar: 15270|Shëruar: 12900|Vdekur: 619

Derri ia vjedh llaptopin, nudisti e ndjek – fotot shpërndahen me të madhe në internet

Janë bërë virale fotot e një nudisti gjerman, që vrapon pas një derri të egër.

Ngjarja e sikletshme ndodhi në Teufelssee, një zonë e famshme turistike gjermane.

Pushuesit kanë asistuar në një skenë vërtet të veçantë. Një nudist që ndiqte një derr të egër dhe të vegjlit e tij.

Kafsha i kishte marrë një çantë të verdhë që kishte brenda një llaptop.

Adele Launder që realizoi këto foto ia tregoi më pas protagonistit, i cili qeshi më të madhe kur i pa dhe e lejoi t’i publikonte në rrjet.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001