Infektuar: 9049|Shëruar: 4979|Vdekur: 256

Deputeti i PDK-së për Thaçin: Lider vizionar në rrugën e shtet-ndërtimit të Kosovës

Deputeti i PDK-së, Ferat Shala në një postim në facebook ka shkruar për Hashim Thaçin, shkruan Literal Media.

Shala thote se Thaçi është lider vizionar në rrugën e shtet-ndërtimit të Kosovës. Ai thotë se lufta jonë ka qenë e pastër dhe çlirimtare.

"Strateg i dëshmuar në luftën tonë çlirimtare për liri, lider vizionar në rrugën e shtet-ndërtimit të Kosovës. E drejtë, e pastër dhe çlirimtare ishte lufta jonë, andaj kokë lartë, me dinjitet dhe triumfues do jetë edhe qëndrimi i juaj përballë kësaj beteje.", shkruan ai.

Postimi i plotë:


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001