Infektuar: 4928|Shëruar: 2267|Vdekur: 102

Dafina publikon disa sekuenca nga bashkëpunimi me Ledrin dhe Lumin

Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B po vijnë me bashkëpunim.

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe dy kolegët e saj, Ledri Vula dhe Lumi B, i kanë bashkuar idetë për projektin e tyre më të ri muzikor.

“Aman” titullohet kënga e cila do të publikohet së shpejti në Youtube.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka ndarë disa sekuenca nga projekti ri, ndërsa bën të ditur se do të lansohet me 1 korrik.

Dafina duket atraktive në videon e postuar.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Teknologji
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001