Infektuar: 10590|Shëruar: 6138|Vdekur: 354

“Çdo ditë është e bukur në një vend tjetër”, Usta nuk i ndal shëtitjet me Gentën

Usta dhe Genta nuk po i ndalin shëtitjet.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli po e shijon lidhjen e dashurisë me Usta.

Dyshja shihet që së bashku po kalojnë çaste të këndshme dhe po vizitojnë vende të ndryshme të botës.

Tani duket se ndodhen në Gjermani dhe Usta pranë një postimi në Instagram la të kuptohet se dyshja kanë dëshirë të ndërrojnë vend.

“Çdo ditë është e bukur në një vend tjetër”, u shpreh ai.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001