Infektuar: 39057|Shëruar: 24427|Vdekur: 1005

Biletat për koncertin virtual të Dua Lipës janë në shitje edhe për Prishtinë dhe vendet e rajonit

Dua Lipa së shpejti mban koncert virtual.

Pandemia ua ka ndryshuar edhe metodat e punës këngëtarëve, të cilët janë mësuar që gjithmonë të jenë afër fansave të tyre, shkruan lajmi.net.

Nga koncertet në skena të mëdha, ata kanë filluar t’iu rikthehen koncerteve virtuale, të cilat mbahen në distancë nga publiku.

Një të tillë e ka paralajmëruar Dua Lipa, e cila planifikon ta realizojë më 27 nëntor, ndërsa biletat për këtë koncert janë në shitje tash e sa ditë.

Përmes një postimi të fundit, babai dhe njëherësh menaxheri i saj, Dukagjin Lipa, bëri të ditur se biletat janë të qasshme edhe për Prishtinë, Tiranë, Shkup, Podgoricë dhe Beograd.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001