Infektuar: 18713|Shëruar: 15256|Vdekur: 675

Beyonve dhe Jay Z shijojnë mbrëmjen në New York

Ata kanë qenë duke kaluar kohën më të madhe të verës në Hamptons.

Por, gjatë mbrëmjes së djeshme, Beyonce dhe Jay Z janë parë duke shijuar drekën të një restorant në New York, shkruan Daily Mail.

Çifti i njohur ndërkombëtar, kishin vendosur kësaj radhe ushqime italiane, teksa pranë tyre shiheshin edhe persona të tjerë.

39-vjeçarja mezi njihej, pasi mbante të veshur një pallto të madhe, kurse në kokë kishte një kapele dhe maskën mbrojtëse.

Ndërkaq, Jay Z ishte parë të jetë veshur në të njëjtin stil, ndërsa shijonte një gotë me verë të kuqe.

Më parë gjatë këtij muaji, Beyonce dhe Jay Z kanë qenë në Evrope, pasi interpretuesja e “Black Is King” festoi ditëlindjen e 39-të.

Vlen të përmendet se dyshja janë martuar në vitin 2008 dhe ndajnë tre fëmijë së bashku.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001