Infektuar: 38431|Shëruar: 23754|Vdekur: 989

Bes Kallakut i organizojnë festën e veçantë me rastin e ditëlindjes

Bes Kallaku sot feston ditëlindjen.

Komediani i njohur shqiptar, Bes Kallaku, sot feston ditëlindjen.

Ai ka mbushur plot 35-vite jetë dhe urimet ishin të shumta.

Me këtë rast atij i është organizuar një ndeje tejet e veçantë, një ‘treg’ i improvizuar me pemë e perime, befasi nga e cila Besi u nda tejet i kënaqur.

“Flm. Katunar gjithë jetën, mburrem”, ka shkruar Besi pranë postimit ku tregon pamje nga festa e ditëlindjes.

Në mesin e shumë të ftuarve ishte edhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001