Infektuar: 53939|Shëruar: 48066|Vdekur: 1392

Bayern dhe Kiel pa fitues, ndeshja vendoset përmes penaltive

Ndeshja mes Bayern dhe Holstein Kiel e vlefshme për 1/16 e DFB Pokal nuk ka nxjerr fitues edhe pas vazhdimeve.

Bayerni i Hansi Flick po e gjen vetën përball një kundërshtari shumë të vështirë sikurse Kiel, të cilët nuk po dorëzohen deri në fund, transmeton lajmi.net.

Holstein Kiel tani do të mundohet që përmes penaltive të kalojë tutje dhe të mposht kampionët e Gjermanisë.

Në anën tjetër, Bayerni me gjitha forcat do të mundohet që të fitojë këtë ndeshje./

LITERAL.MEDIA

Lexo po ashtu

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001