Infektuar: 4100|Shëruar: 2063|Vdekur: 86

Bajrami takohet me përfaqësuesen e përhershme të UNDP-së në Kosovë

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami sot është takuar me përfaqësuesen e përhershme të UNDP-së në Kosovë Maria Suokko, shkruan Literal Media.

Gjatë takimit u bisedua për situatën socio-ekonomike në Kosovë si dhe për bashkëpunimin ndërmjet Ministrisë së Financave dhe UNDP-së në projekte të ndryshme.

"Falënderova znj. Suokko dhe UNDP-në për angazhimin dhe kontributin e tyre në Kosovë, veçanërisht për ndihmën e UNDP-së ndaj Ministrisë së Financave gjatë pandemisë Covid19", u shpreh Bajrami.

Njoftimi i plotë:


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001