Infektuar: 56806|Shëruar: 49537|Vdekur: 1450

Ana e “Përputhen”, takohet me njërin nga protagonistët e emisionit, zbulon arsyen

Ana Lleshi nuk i ndahet protagonistëve të “Përputhen”.

Ish konkurrentja ka treguar me anë të një postimi se ka bërë një tatuazh.

Ajo ka shkuar te konkurrenti i emisionit, Elvisi pasi ai ka zbuluar se është i pasionuar pas tatuazheve dhe në të njëjtën kohë punon me to.

“Selfmade 100%”, është tatuazhi që ajo ka bërë.

Ndryshe, Ana u largua nga programi pas incidentit me Arjonin, ku ky i fundit publikoi një fotografi nga shtrati bashkë me të/

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001