Infektuar: 15379|Shëruar: 13088|Vdekur: 620

“Amelia” po vjen nga Skerdi, mësohet data e publikimit

Skerdi ka dhënë datën e këngës së re.

Një artist shumë aktiv me projekte të reja muzikore, është edhe Skerdi, i cili edhe gjatë këtyre muajve ka qenë shumë i angazhuar në këtë drejtim.

Këngëtari para pak kohe njoftoi fansat se është duke finalizuar një projekt të ri muzikor, titulli i të cilit është “Amelia”.

Përmes postimit të fundit, Skerdi bëri të ditur se kënga e re e tij do të publikohet këtë të premte në orën 21:00.

“Te premten ora 21:00 – ‘AMELIA”, janë fjalët e artistit, ndërsa fansat e presin me padurim këtë këngë.

“Melodia”, titullohet projekti i fundit muzikor nga Skerdi, të cilin e solli në duet me Gent Fatalin dhe mori dy milionë klikime në YouTube.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001