Infektuar: 108371|Shëruar: 106001|Vdekur: 2257

Aksidentohet një motoçikletë në Prishtinë, lëndohen dy persona

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën “Rrustem Statovci” në kryeqytet.

Në këtë aksident janë përfshirë një veturë dhe një motoçikletë.

KosovaPress ka siguruar fotografi nga ky aksident.

Nga Policia bëhet e ditur se janë lënduar dy persona.

“Rreth orës 17:10 në rrugën ‘Rrustem Statovci’ në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku rrugor në mes të një automjeti dhe një motoçiklete. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dy persona”, ka thënë Agron Borovci, zëdhënës i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës.
LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001