Infektuar: 68452|Shëruar: 59129|Vdekur: 1608

Aksident në Suharekë, vetura godet këmbësorin

Një aksident trafiku ka ndodhur të shtunën në Suharekë. Ku vetura ka goditur një këmbësor, raporton Express

Rasti ka ndodhur në fshatin Leshan të Suharekës, ka bërë të ditur Policia në raportin 24 orësh.

Si pasojë e aksidentit, është lënduar një këmbësor i cili është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

“Ka ndodhë një aksident trafiku të përfshirë një automjet me ngasës mashkull kosovar dhe një këmbësor mashkull kosovar. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit”, ka bërë të ditur Policia.

I dyshuari është dërguar në mbajtje.

“I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar Policia.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001