Infektuar: 10059|Shëruar: 5792|Vdekur: 316

Aksident në fshatin Brecë të Podujevës, dyshohet për të vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Brecë të Podujevës.

Nga ky aksident dyshohet se ka edhe të vdekur.

Klan Kosova është në pritje të konfirmimit nga Policia e Kosovës dhe do të ju mbajë të informuar lidhur me rastin.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001