Infektuar: 10059|Shëruar: 5792|Vdekur: 316

Aksident fatal në Brecë, një i vdekur dhe një i lënduar

Një aksident trafiku me pasoja fatale ka ndodhur në këto çaste në fshatin Brecë të Podujevës.

Burimet e IndeksOnline kanë treguar se në aksidentin ku është i përfshirë një traktor, një person i moshës së re ka humbur jetën ndërsa një tjetër ka marrë lëndime trupore.

Policia e Kosovës është rrugës për në vendin e ngjarjes.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001