Infektuar: 4100|Shëruar: 2063|Vdekur: 86

Adrola Dushi ‘mahnit’ me paraqitjen e fundit

Adrola Dushi ka pozuar atraktive.

Adrola Dushi konsiderohet një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Duke u shfaqur tërësisht natyrale ajo ka arritur ta marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve dhe kjo është një prej arsyeve se përse ndiqet nga një numër i madh i tyre.

Adrola ka ‘mahnitur’ edhe me paraqitjen e fundit të saj, e veshur në mënyrë atraktive.

Në fotosesionin e realizuar ajo duket tejet seksi.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001