Infektuar: 4928|Shëruar: 2267|Vdekur: 102

Adoleshentja bëhet modelja e parë me sindromën Daun që pozon për Gucci pasi u shfaq në Vogue

Një adoleshente është bërë modelja e parë me sindromën Daun që pozoi për Gucci Beauty, me fotografitë e saj që shfaqeshin në Vogue Italia këtë muaj.

Ellie Goldstein është bërë gjithashtu një nga modelet më të njohura të Gucci në faqen e tyre në Instagram, me gati 800 mijë pëlqime.

Modelja 18-vjeçare e Gucci Mascara L’Obscur për fushatën pas ndjekjes së saj të suksesshme në Vogue Italia.

Ellie who has Down's Syndrome modelling

Ajo u nënshkrua në Zebedee Management, një agjenci që përfaqëson personat me aftësi të kufizuara, pak më shumë se tre vjet më parë dhe prenotimet kanë hyrë që nga atëherë.

Ellie, e cila aktualisht është duke bërë një kurs të artit interpretues në kolegj në Redbridge në Essex, kaloi një ditë në Londër duke bërë fushatën Gucci me dy modele të tjera.

Ellie modelling

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Teknologji
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001