Infektuar: 105715|Shëruar: 96012|Vdekur: 2191

Adnan Januzaj ka shënuar gol për Sociedadin

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Real Sociedadit dhe Celta Vigos, duel ky në kuadër të xhiros së 31’të në La Liga.

Golin e dytë dhe të epërsisë për klubin e Sociedadit e ka shënuar, Adnan Januzaj nga pika e bardhë në minutën e 39’të të takimit.

Rezultati aktual i takimit është 2:1.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001